Десяток будинків мікрорайону ЛПЗ у Луцьку мають перебої з опаленням

15:56, 25 лис. 2019
 
Десяток будинків мікрорайону ЛПЗ у Луцьку мають перебої з опаленням

Десяток будинків мікрорайону ЛПЗ у Луцьку від п’ятниці (22.11.2019р.) мають перебої з опаленням. Про це Суспільному розповіла головна інженерка ЖКП № 2 Ольга Дворська. На диспетчерську лінію постійно надходять скарги на відсутність тепла від лучан. Мешканець будинку Дружби Народів, 9 Ігор Сидорук каже: три дні у них в квартирі перебої з опаленням.

Ігор Сидорук, лучанин: “Ми лягали спати з дружиною, то було холодно, вона навіть два одіяла брала.”

Лучанка Руслана Замелюк мешкає в сусідньому будинку. Каже, немає тепла частково або повністю і в інших багатоповерхівках мікрорайону ЛПЗ.

Руслана Замелюк, лучанка: “Це по всьому мікрорайону таке. Стояками. Квартира стояками – один гріє, інший холодний, так якось.”

Диспетчерка Світлана Ковальчук каже, дзвінки зі скаргами на опалення надходять цілодобово.

Світлана Ковальчук, диспетчерка: “За день – більше 100, то, напевно, точно.”

Головна інженерка ЖКП № 2 Ольга Дворська каже, що опалювальний сезон в будинках стартував нормально. Аварійна ситуація виникла в ніч з четверга на п’ятницю. Працівники ЖЕКу протягом цих днів намагалися усунути проблему.

Ольга Дворська, головна інженерка ЖКП № 2: Виникла якась ситуація на мережах “Луцьктепла”, бо теплоносій з батарей був спущений. Тобто, весь наш район, який живиться від цієї котельні, в п’ятницю зранку опинився без опалення. Протягом суботи-неділі ми додаткові служби, кого тільки могли – виводили. Але в нас по трасі далі йде повітря. Розповітрити ми не можемо своїми силами.”

Речник ДКП «Луцьктепло» Антон Безносиков каже, що така ситуація виникла через збільшення швидкості подачі теплоносія в мережу у зв’язку з похолоданням.

Антон Безносиков, речник ДКП «Луцьктепло»: “Почало заходити повітря у верхні точки системи, тобто, верхні поверхи. Оскільки там збирається повітря, належним чином не циркулює теплоносій. Повітря розійшлося усією системою, також воно потрапило і в котел. По-трохи воно буде виходити. Відповідно. Ми проводимо свої заходи і закликаємо споживачів не соромитися в себе на 9 поверсі спускати повітря.”