Авторські радіопроєкти
Авторські радіопроєкти

«ПроСпорт» — щопонеділка о 12:40. Автор — Вадим Панафідін. Огляд спортивних подій  області. Інтерв’ю зі спортсменами і тренерами.

Радіожурнал «Ефект прикордоння»  — по вівторках о 12:40 (двічі на місяць) Авторка – Оксана Кривцун. Розповіді про життя людей українсько-польсько-білоруського прикордоння, транскордонну співпрацю, реалізацію спільних проєктів в різних галузях.

«Світ інклюзії» — по середах о 12:40 (двічі на місяць) Авторка – Марія Таранко. Передача про те, як перестати жити страхами і упередженнями щодо осіб з інвалідністю. Історії людей, які попри вади досягли успіху і надихають інших.

«Наша громада» — по четвергах о 12:40 (двічі на місяць) Авторка – Ольга Шарута. Мета проєкту познайомити слухачів із тим, як живуть представники та представниці різних національностей в області, як бережуть культуру та інтегруються у сучасне життя краю.

 «Метаморфози» — по п’ятницях о 12:40 (двічі на місяць) Авторка – Вікторія Куманська. Передача про саморозвиток та методи вдосконалення особистості.Записи усіх програм слухайте тут.