#Виборчий_округ_співбесіда
#Виборчий_округ_співбесіда
З 4 по 17 липня щобудня о 17.10 на телеканалі #UAВолинь і Українському радіо - Луцьк

«Виборчий округ: Співбесіда» - це спеціальний проект Національної Суспільної телерадіокомпанії України, який Суспільні мовники в усіх регіонах України реалізовували напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України. Цей проект мав на меті детально ознайомити виборців із кандидатами в народні депутати України, які балотуються до парламенту, зокрема, від 5-ти мажоритарних округів Волинської області.

У рамках 10-ти передач проекту #Виборчий_округ_cпівбесіда, який одночасно транслювався на Телеканал UA: Волинь і Українському радіо - Луцьк кандидати у народні депутати мали можливість на безоплатній основі розповісти виборцям, чому йдуть у народні депутати, висловити свою думку щодо вирішення проблем округу, від якого балотуються, розкрити основні пункти передвиборної програми та поділитися власним баченням щодо процесів і подій, які наразі відбуваються в Україні. 

Ціль такої телерадіоспівбесіди – аби кожен, хто голосуватиме на 21 липня на позачергових парламентських виборах, зрозумів, хто з кандидатів вартий представляти інтереси волинян у парламенті нового, ІХ скликання.

Команда
Лариса Андрійчук
Лариса
Андрійчук
Олена Чернуха
Олена
Чернуха

Останнє відео
Більше відео