Урок фізики у першокласників Луцької школи

13:41, 8 лют. 2019
 
Урок фізики у першокласників Луцької школи

 

Більше 3 тисяч першокласників Луцька займаються за проектом "Нова українська школа", - розповіла керівниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко. У рамках тижня «Ми дослідники, ми винахідники», у першачків 22-ї школи Луцька провели урок фізики.

 

Вчитель фізики: «Добрий день, діти! Я вчитель фізики…»

 Матвій Дигалевич, першокласник: "Мені сподобався дослід з кулькою, чи вона буде летіти чи не буде. - А ще який ти запам’ятав?-  Дослід з електрикою, там були дві кульки, якщо їх з’єднати, то буде виходити  струм."

Для того, щоб зробити навчання цікавим та інтерактивним, каже керівниця 1-Г класу Алла Тимчук, з колегами працюють над створенням і удосконаленням методичного матеріалу, вигадують різні способи зацікавити дітей. Щоб вивчити нові слова, не лише пишуть їх на дошці, а намагаються показати, що вони значать у житті, каже педагог.

 

Алла Тимчук, класний керівник 1-Г: «В нас з’явився новий предмет «Я досліджую світ»,  діти скорочено його називають ЯДС. Кожна тема йде по тижням, цей тиждень – «Ми дослідники, ми винахідники». Попередній тиждень називався «Ми мандрівники». Ми мандрували нашим місто.»

 Артем Бреднєв, першокласник: «Спочатку хлопці тягнули і відкрили, а потім не змогли відкрили.»

Максим Ковбасюк, першокласник: «Мені сьогодні сподобалось як мене вибрали, щоб роз’єднати кулю. – А чому  ви спочатку її роз’єднали, а потім - ні? – Тому,  що там було повітря в середині кулі, коли її надули.»

 Софія Казмірук, першокласниця: "Найбільше сподобалось коли електризувалось волосся,  треба почесати волосся і підвести його до води і гребінець буде водити водою. - Чому? – Тому, що він наелектризований."

 

Зіновія Лещенко, керівниця управління освіти Луцької міської ради:  "В минулому році функціонували 4 пілотні класи. Мабуть правильний був крок, коли ми зорієнтували тих хто вже пройшов «Нову українську школу» в режимі пілотних класів на те, щоб вони допомогли на тренінгах вчителям адаптуватися. А тепер виникла ще й потреба орієнтуватись і на потреби педагогів. Ми всі чули такий термін, як «професійне вигоряння», є крім цього і «емоційне вигоряння», тому в нас зараз діє психологічна служба, працюємо і з педагогами також."

Проблемою Зіновія Лещенко називає відсутність приміщень. Вона каже, що для того, щоб можна було розділити кабінет на зону для ігор, місце для усамітнення, простір для групової роботи та інше, шкільні класи повинні бути просторішими.