У Боратинській ОТГ збирали овочі для потреб госпіталю ветеранів війни

17:06, 10 жов. 2019
 
У Боратинській ОТГ збирали овочі для потреб госпіталю ветеранів війни

Городину передадуть обласному госпіталю ветеранів війни. До благодійності могли долучитись усі охочі. Селяни залишали картоплю, моркву, буряки  поблизу своїх обійсть, її забирали працівники місцевого комунального підприємства. Ті ж, хто був вдома, власноруч висипали овочі до тракторів, які  впродовж дня їздили сільськими вулицями. Селом Боратин Луцького району їздить трактор. За кермом- Микола Куліш. Розповідає: разом із колегою збирають овочі для  обласного госпіталю ветеранів війни.

Микола Куліш, працівник КП «Боратин»:Я сьогодні маю об’їхати Боратин, Новостав, Голишів, в мене тут розклад є.  Хто виносить, хто не виносить, то від людей залежить”.

Картопля, буряки, морква – місцеві дають те, що вирощують на городах.

Мирослава Кичук, мешканка с. Боратин:В мене картопля не вродила, я рішила підтримати буряками, те, що є, те даю. Знаю, що всім треба. Син у мене в АТО служить, я знаю, що всіх треба, і тих хлопців кормити, вони там на реабілітації, хай їм Бог дає здоров’я і все добре”.

Степан Савула, мешканець с. Боратин:Картошки дали. Кожен рік збирають, то на госпіталь,  для лікарні, треба, а хто поможе, окрім селянина, ніхто не поможе”.

Боратинською ОТГ сьогодні їздить два трактори, розповідає представник сільради Анатолій Левчук.

Анатолій Левчук, працівник сільради Боратинської ОТГ:Ми дали оголошення в соцмережі, на сайт громади, через депутатів  попрацювали. Територія – 12 сіл,  працюють робітники КП  зранку, збираються централізовано овочі і завозиться в лікарню на їх потреби”.

Зі слів Анатолія Левчука,  городину для потреб лікарень в Боратинській ОТГ збирають щороку. Торік овочі передали Луцькій районній лікарні, цього року відвезуть до обласного госпіталю ветеранів війни.  Як розповіла тимчасово виконувачка обов’язків директора волинського обласного госпіталю ветеранів війни Тетяна Масікова, овочі отримують від волонтерів не вперше. Провізія, з її слів, допомагає закладу поповнити запаси на зиму.

Тетяна Масікова, т.в.о. директорки Волинського обласного госпіталю ветеранів війни: Першими почали возити овочі афганці, атовці. Буквально вчора з Ратно привезли тонну картоплі і тонну моркви. Вони самі собі забезпечують зимування, харчування. Ну, і Луцький район долучається до того, щоб ми могли заготовити овочі на зиму. Це дуже суттєва підтримка, ми дуже вдячні всім”.