Немовля, яке випало з вікна багатоповерхівки у Луцьку, перевели з реанімації у стаціонар

17:59, 15 лип. 2019
 
Немовля, яке випало з вікна багатоповерхівки у Луцьку, перевели з реанімації у стаціонар

Це - будинок на Ніла Хасевича, 6. Погнутий металевий профіль на третьому поверсі, об який зачепилося немовля, нагадує про подію, каже мама хлопчика Юлія Рогак. Ії сина випав з вікна квартири у суботу близько 17-ї години.

Юлія Рогак, мама немовляти, яке випало з вікна: “ Жінка, яка знизу кормила котів розповідає, що побачила дитину, яка висить на одній руці на шнурку, почала кричати, чоловіки почули, підбігли, один став на дашок, інший ліг і вони таким чином його зловили. Розповідали, що як тільки лягли, то він впав на нас.”

Юлія Рогак розповіла: вона мила посуд, 11-місячний Дем’ян грався поряд. Зі слів жінки, вона відвернулася на мить, як малий опинився за вікном.

Юлія Рогак, мама немовляти:Дитина гралася біля мене на ковбику іграшками, відвернулася на хвилину, домила останню тарілку, і дивлюся. Що дитини немає. Почала гукати, стою в шоці, чую люди знизу гукають, було страшно заглядати. Дивлюся, він був на руках двох чоловіків.”

Завідувач гнійного хірургічного дитячого відділення Валентин Мартинюк розповів: у дитини був шоковий стан, забій органів грудної клітки і черевної порожнини, множинні садна голови, обличчя, тулуба. Медик каже: на даний час стан дитини наближений до задовільного.

Валентин Мартинюк, завідувач гнійного хірургічного дитячого відділення: “Я так мамі тоді сказав, що поряд був ангел охоронець, який з 5 поверху зніс його на руках, а руками його були прохожі, які правильно зреагували і врятували дитину.”

Сусідка родини Валентина, прізвища не назвала, розповіла: дитина завжди була доглянутою.

Валентина, жителька будинку на вулиці Ніла Хасевича, 6: “Благополучна сім’я, хороша мама, доглядає завжди за ним.”

Поліцейські проводять слідчі дії за статтею щодо злісного невиконання батьківських обов’язків.

Інна Остапович, начальниця сектору ювенальної превенції ГУНП: “Дитина випала з 4-го поверху. Зараз, в рамках кримінального провадження, проводиться розслідування. Порушено кримінальне провадження щодо невиконання батьківських обов’язків Санкція статті від 2 до 5 років обмеження волі.”