Директорку "Луцьктепла" звільняють

16:55, 6 чер. 2019
 
Директорку

Директорці ДКП Луцьктепло Валентині Малютіній сьогодні надійшло повідомлення від секретаря міської ради Григорія Пустовіта про те, що її буде звільнено 2 липня у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Цього літа в міжопалювальний сезон у Луцьку планувалось встановити індивідуальні теплові пункти за грантові кошти Європейського Союзу, - розповіла Суспільному Валентина Малютіна. Вона каже, що зміна керівництва на підприємстві може вплинути на реалізацію проекту. 

Валентина Малютіна, директорка ДКП «Луцьктепло»: “В цьому році ми планували ІТП поставити, очевидно не всі. Це великі обсяги. Їх біля 250. Це є грантові кошти, не кредит, це те що ми не повертаємо, це подарунок від ЄС. В цьому році ми планували в міжсезонні замінити пальники на котлах. Це захід досить ефективний, оскільки дав би нам можливість спалювати більше газу. Більш ефективне спалювання газу для отримання тої самої кількості теплоти. Це те що нам вкрай необхідне. Однак реалізація проекту, я так передбачаю, що буде затримана, а в даній я не кажу відмінено, бо очевидно кредит надавали не під мене персонально, а власне підприємству і громаді міста. Однак через зміну керівника передбачаю затримку на оформлення повноважень підприємства, керівника, на підтвердження його повноважень Європейським банком.”

Провідний банкір Європейського Банку Реконструкції і Розвитку Ігор Князєв так прокоментував можливі наслідки зміни керівництва Луцьктепла для співпраці з ЄБРР:

Ігор Князєв, провідний банкір ЄБРР: “ІТП мають дозволити мешканцям Луцька економити тепло. Шведській уряд зацікавлений у фінансуванні цього заходу. Але як що там є якійсь протиріччя, то ми маємо оцінити цю ситуацію.”

Під час учорашнього засідання Луцького міськвиконкому рішення не продовжувати контракт із Валентиною Малютіною виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт прокоментував так:

Григорій Пустовіт, виконувач повноважень Луцького міського голови: “Ми розуміємо, що на сьогоднішній день прикривається співпраця з ЄБРР, співпраця буде продовжуватись. Ми повинні з розумінням поставитись. Буде перевірка, буде надана об’єктивна серйозна оцінка.”