UA: ВОЛИНЬ вдруге змінює режим роботи

UA: ВОЛИНЬ вдруге змінює режим роботи

27 жов. 2020

Із 27 жовтня по 6 листопада Волинська філія Суспільного  вдруге змінює режим роботи через підтверджені випадки захворювання на коронавірус у колег. Працівники із COVID-19 перебувають на самоізоляції, як і всі члени команди, хто з ними контактував.

Переважна більшість телевізійної команди філії перейшла на дистанційний режим роботи. В ефір не виходитимуть телевізійні випуски новин та вечірня інформаційно-аналітична передача «Сьогодні.Головне». Дистанційно працюватиме і діджитал-підрозділ мовника.

Керівництво філії робить все можливе, аби не розширювати коло контактних осіб: працівники розділені на групи для роботи по змінах, приміщення продезинфіковані, посилений масковий режим, колег з ознаками ГРВІ до роботи не допускають. Раніше були закуплені і встановлені кварцові лампи і систематично проводиться кварцування приміщень.

«У передвиборчий період філію відвідало багато гостей телерадіоефірів, і пропри проведений температурний скринінг на вході, ймовірно з нашими працівниками контактували інфіковані люди. За кожним з наших приміщень закріплені відповідальні особи, які контролюють стан колег, проводять температурний скринінг і ведуть спеціальні журнали обліку. Адміністрація докладає  всіх зусиль для нерозповсюдження вірусу. Ретельно стежимо за станом здоров’я працівників і з найменшими ознаками застуди — скеровуємо до сімейного лікаря», — розповіла менеджерка Волинської філії Суспільного Людмила Гетманчук.

Команда Суспільного Волині інформуватиме про важливі події, що відбуваються в області через спеціальний телевізійний новинний рухомий рядок, в ефірі UA: Українське радіо Луцьк, на діджитал-платформах — сайті vo.suspilne.media та сторінках у соцмережах

UA: Українське радіо Луцьк - працює в звичайному режимі.