9 грудня  у Луцьку відбудеться інформаційний день Українського культурного фонду

9 грудня у Луцьку відбудеться інформаційний день Українського культурного фонду

5 гру. 2019

Український культурний фонд 9 грудня з 16:00 до 18:00 проведе інформаційний день у Луцьку, де розкаже про діяльність інституції та процедуру подання заявок на конкурсний відбір 2020 року.

Подія відбудеться у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки за адресою: Луцьк, вул. Винниченка, 30 а.

Суспільний мовник України – інформаційний партнер фонду і вже другий рік підтримує його діяльність як у столиці, так і в регіонах. Волинська філія Суспільного теж долучиться до висвітлення заходу. Представники фонду будуть запрошені на телерадіоефіри UA: ВОЛИНЬ. На події працюватиме знімальна група Волинського мовника.

У порядку денному волинського інфодня — презентації програм, які фінансує УКФ, а також оновлення в уже відомих конкурсах та ЛОТ-ах. Серед іншого, на заході йтиметься про:

  • Сектори культури, які підтримує УКФ у 2020 році;
  • Дедлайни прийому документів та заявок;
  • Зміни в подачі заявки;
  • Критерії оцінювання;
  • Призначення фінансування.

 До участі в «Інформаційному дні УКФ» запрошують координаторів культурно-мистецьких проектів (представників культурних та креативних індустрій, вищих навчальних закладів, культурних менеджерів й кураторів, митців та охочих створювати проєкти у сфері культури).

Посилання на реєстрацію: http://bit.do/fixo9.

Мета партнерства Суспільного з Українським культурним фондом – створення умов для реалізації культурно-освітніх проєктів, розвитку інклюзивного мистецтва, збереження  матеріальної та нематеріальної спадщини країни.