«Прокачайся на максимум: Фітоняшки» - новий телепроєкт стартував на UA: ВОЛИНЬ

«Прокачайся на максимум: Фітоняшки» - новий телепроєкт стартував на UA: ВОЛИНЬ

16 жов. 2019

«Прокачайся на максимум: Фітоняшки», новий проєкт, створений командою ранківців UA: ВОЛИНЬ. Головний меседж проєкту – нагадування про те, що спорт – це не лише про здоров’я чи удосконалення тіла, а й про здійснення мрій та досягнення мети.

П’ятеро ведучих: Іванна Остапчук, Вікторія Рудь, Віта Климовець, Богдана Шевчук та Яна Заяць два місяці займатимуться з професійними тренерами.

Щотижня в ефірі ранкового шоу Суспільного мовника Волині - новий випуск проєкту «Прокачайся на максимум: Фітоняшки». Прем‘єрні покази у прямому ефірі ранкової передачі щовівторка о 7:00. Перші  випуски уже можна переглянути на сторінці телеканалу UA: ВОЛИНЬ у facebook та на youtube

 «Усі учасниці - ведучі і, насправді, за кадром вони звичайні люди зі своїм багажем страхів, комплексів та нав‘язаних стереотипів. У кожної своя історія, якою вони наважились поділитися з телеглядачами. Фахові тренери та психологи на прикладі досягнення спортивних цілей допоможуть учасницям Богдані Шевчук, Вікторії Рудь, Яні Заяць, Іванці Остапчук, Віті Климовець зрозуміти, як потрібно йти до мети у житті і незважати на усе, що нас гальмує. Дівчата навчаться сприймати та аналізувати критику, попрощаються зі шкідливим баластом і спробують набуті навички застосувати у особистому житті. Цей ранковий проєкт наповнений символізмом і з кожним випуском це стає зрозуміліше. Я пишаюся цією ранковою командою і долучаючись, спостерігаючи за творчим процесом частково змінююсь і сам», - ділиться лінійний продюсер телемовлення UA: ВОЛИНЬ Влад Зінкевич.

Автори проєкту переконані, що кожен з глядачів може впізнати у сюжетах себе або свою проблему і таким чином разом з учасницями навчиться долати ці труднощі.

Переможниця отримає приз від спонсора – туристичної агенції - подорож до Європи. Нагорода чекає і на тренера переможниці.  Головним журі стануть глядачі проєкту, які матимуть можливість проголосувати за свою фаворитку на офіційній сторінці телеканалу у Facebook.

 «В жодної з нас нема серйозних проблем з зайвою вагою, натомість є недоліки фігури, які можна і варто усунути: зайві кілограми, пласкі сідниці, надмірно худі ноги та проблемні зони після пологів. Учасниці проєкту мають на меті довести, що спорт – це не лише схуднення чи нарощування м"язів, а й можливість позбутися комплексів та невпевненості. Це бажання і вміння досягати мети і працювати на результат. Попри те, що це проєкт, у якому добряче відчутна конкуренція, в реальному житті ми підтримуємо одна одну і ефект від цього вже є, в емоційному плані. Спорт – це обов’язкова складова сучасної, успішної людини!», - розповіла керівниця творчої групи ранківців UA: ВОЛИНЬ і учасниця проєкту Богдана Шевчук.

 У першому випуску проекту «Прокачайся на максимум:Фітоняшки» ранкові ведучі оголюють емоції, щиро говорять про те, що їх хвилює, та ставлять амбітні цілі.

 Голосування розпочнеться 16 листопада на офіційній сторінці телеканалу Суспільного мовника Волині.

У роботі над проєктом беруть участь: режисерка - Іванна Іванюк, оператор - Володимир Воробей, режисер монтажу - Ігор Берман.