Нові випуски програми «Пліч-о-пліч» на UA: Волинь

Нові випуски програми «Пліч-о-пліч» на UA: Волинь

16 вер. 2019

 У новому сезоні програми на телеканалі UA: ВОЛИНЬ піде мова про успішні проєкти місцевих громад у різних куточках України.

 

Коли активні небайдужі люди об`єднуються навколо спільної мети, вони можуть дуже багато. Відремонтовані фасади, нові вікна в садочках та школах, спортивні й дитячі майданчики та багато інших проєктів уже реалізували в містах і селищах по всій країні. Серед героїв передачі є і переможці конкурсу «Кращі практики-2018» з міста Тростянець. Вони створили муніципальну варту «СІЧ», котра допомагає правоохоронцям зробити місто безпечним. Ці історії – надихаючий приклад та готова інструкція для тих, хто також хоче змінити життя своєї громади.

 

Хочете на власні очі побачити всі історії успіхів, які стали можливі завдяки децентралізації, – стежте за новими випусками програми «Пліч-о-пліч» в ефірі Суспільного телебачення, які стартують у понеділок 16 вересня   о 19:45. Стежте за програмою телепередач свого найближчого суспільного мовника.

 

Якщо ви хочете взяти участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування – 2019» і стати його переможцем, – надсилайте заявки до 4 жовтня 2019. Докладніше про «Кращі практики місцевого самоврядування» 2019 року дивіться тут.

 

Програма «Пліч-о-пліч» створена за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку України.

 

Перший сезон з 4 випусків виходив упродовж січня 2018 року. Другий сезон з 8 випусків виходив з 19 вересня по 23 жовтня. Всі випуски можна переглянути в архіві на сайті «UA: Першого».