«Кримське питання» на Суспільному: реінтеграція інфопростору Криму в український контекст

«Кримське питання» на Суспільному: реінтеграція інфопростору Криму в український контекст

3 лис. 2023

Про інформаційні виклики, які доведеться долати під час та після деокупації Криму, і кроки для цього, які Україна робить уже зараз, — у новому випуску проєкту Суспільного Мовлення «Кримське питання»:

Читайте також: Історії, які у жовтні найбільше дивилися на ютуб-сторінках місцевих каналів Суспільного

Про реінтеграцію інфопростору Кримського півострова в український контекст після років російської окупації ведуча «Кримського питання» Олеся Вакуленко говоритиме з гостями випуску: 

  • Денисом Чистіковим, заступником постійного представника Президента України в АР Крим;
  • Володимиром Ляшенком, представником Нацради з питань телебачення і радіомовлення в Автономній Республіці Крим;
  • Оленою Голуб, аналітикинею Інституту масової інформації;
  • Іриною Сєдовою, дослідницею Кримської правозахисної групи.

Дивіться «Кримське питання» в ефірі на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного, а згодом шукайте на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Токшоу «Кримське питання» виходить на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на Суспільне Крим. Ведуча Олеся Вакуленко разом із гостями проєкту обговорює важливі аспекти з життя Криму, виклики, що постали перед жителями окупованого півострова, спільно шукають шляхи розв’язання проблем, спричинених анексією. Гостями «Кримського питання» є лідери думок, правозахисники, військові, представники влади, політичні в’язні та їхні рідні. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та місцеві команди Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Оперативні новини Суспільне Крим  — на сайті Суспільне Новини та у соцмережах: