Підсумки парламентського саміту Кримської платформи — у «Кримському питанні» на Суспільному

Підсумки парламентського саміту Кримської платформи — у «Кримському питанні» на Суспільному

27 жов. 2023

24 жовтня у столиці Чехії Празі відбувся другий парламентський саміт міжнародної Кримської платформи. Про головні теми обговорень та підсумки події — дивіться у проєкті Суспільного «Кримське питання»:

Читайте також: Радіодиктант національної єдності-2023: Суспільне об’єднало українців у світі

«Кримська платформа» — ініційований Україною міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини, сприяння деокупації півострова, зміцнення європейської та глобальної безпеки. Цьогоріч на парламентському саміті міжнародної Кримської платформи були представлені понад 50 країн-учасників. Телеканал Суспільне Крим транслював наживо основну частину Саміту — пленарне засідання та ухвалення спільної заяви країн-учасників. Також на міжнародній події працювала знімальна група Суспільне Крим

Результати саміту ведуча Олеся Вакуленко обговорить з гостями «Кримського питання»:  

  • Гаяною Юксель, членкинею Меджлісу кримськотатарського народу, представницею української делегації; 
  • Людмилою Коротких, менеджеркою Кримськотатарського ресурсного центру; 
  • Євгенією Горюновою, політологинею.

Дивіться випуск «Кримського питання» в ефірі на сайтах національної мережі місцевих телеканалів Суспільного, а згодом шукайте на ютуб-каналі Суспільне Крим.

Токшоу «Кримське питання» виходить на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на Суспільне Крим. Ведуча Олеся Вакуленко разом із гостями проєкту обговорює важливі аспекти з життя Криму, виклики, що постали перед жителями окупованого півострова, спільно шукають шляхи розв’язання проблем, спричинених анексією. Гостями «Кримського питання» є лідери думок, правозахисники, військові, представники влади, політичні в’язні та їхні рідні. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та місцеві команди Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Оперативні новини Суспільне Крим  — на сайті Суспільне Новини та у соцмережах: