Про що мріють діти 一 зворушливе відео від Суспільне Луцьк

Про що мріють діти 一 зворушливе відео від Суспільне Луцьк

31 тра. 2022

До Дня захисту дітей журналісти Суспільне Луцьк розпитали про мрії у дітей, які через війну були змушені покинути свої домівки і звичне життя. Розповіді малечі дивіться у відео «Я — мрію», який у телеефірі Суспільне Луцьк покажуть 1 червня між основними програмами.

«Поряд із дуже дитячими мріями про котика чи поїздку на море, усі діти вимушені переселенці  мріють про закінчення війни, а один маленький хлопчик з дорослими очима побажав, щоб у всіх новонароджених діток не вмирали мами», — розповідає режисерка Суспільне Луцьк Анжела Шабала.

Дитячі мрії зображені і на малюнках у відео. Їх малювали учні луцьких шкіл і діти-переселенці.

«Це зйомки не одного дня. Матеріал збирався певний час на різних локаціях. Вразило, що попри пережиті жахливі місяці війни, діти залишились доброзичливими зі світлими і мирними мріями», — додає Анжела Шабала.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також телеканал Суспільне Луцьк та Українське радіо Луцьк.

Оперативні та якісні новини Волині — читайте на цифрових платформах Суспільного: