Радіо Промінь відновило музичний ефір у Луцьку та Ковелі

Радіо Промінь відновило музичний ефір у Луцьку та Ковелі

30 бер. 2022

О 10 ранку 30 березня Радіо Промінь, яке входить до складу Суспільного мовлення, відновило музичний ефір. Про це повідомив член правління Суспільного Дмитро Хоркін. Трансляція інформаційного марафону продовжиться на хвилях Українського Радіо і Радіо Культура

Слухайте Радіо Промінь у Луцьку на хвилях у FM-діапазоні:107,3,  у Ковелі - 103,9, а також в мобільному застосункуk suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.

За словами виконавчого продюсера Радіо Промінь Максима Яковенка, музична радіостанція відновлює цілодобове мовлення з новим плейлистом, що складається на 100% з української музики: від пісень УПА до сучасних треків, створених під час війни. 

Команда Радіо Промінь за допомогою оновленого формату має на меті зняти напругу, підняти моральний дух та настрій слухачів.

«Під час війни найголовніше — не втрачати дух, саме ця думка лежить у фундаменті нового плейлиста Радіо Промінь. Ми спростили побудову музичних блоків у годині, прибрали поверхові за сенсом або надто ліричні пісні. Натомість додали максимально драйвові, і найвідоміші треки за останні 25-30 років. Приправили це патріотичними, "останньої хвилі" музичними творами. Ще додали музику українських чартів, — розповів Олег Головаха, музичний редактор Радіо Промінь. — Наша особлива відмінність полягає у ручній роботі творчих людей нашого колективу, це буде відчутно в міксі. Постійні слухачі відчують зміни настрою різних годин, оскільки різні люди роблять ефір. Повернеться відчуття, що радіо — не Jukebox (автомат з піснями — ред.), а наповнено любов’ю до музики та людською працею».

Вимогою часу стала зміна слогану радіостанції.

«Наш старий слоган "Люби музику. Це — взаємно" був актуальним у мирний час. Зараз, зберігаючи наші критерії у доборі музики, ми залишаємося вірними нашому правилу: "Промінь завжди був українським!" Ми були "своїми" для українських музикантів і наших слухачів ще задовго до запровадження квот. Тому "Промінь — твій на 100%". Тоді, зараз і завжди», — зазначила креативна продюсерка Радіо Промінь Вікторія Польченко.

Скоро також в ефірі з’являться оновлене шоу «Гомін Аут», музичні новини та оновлене шоу «Селекція». Зараз над ними працюють.

Нагадаємо, Суспільне мовлення продовжує цілодобовий інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом», що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на: