На Суспільне Волинь про зроблене за рік звітуватимуть голова обласної ради та міські голови

На Суспільне Волинь про зроблене за рік звітуватимуть голова обласної ради та міські голови

12 лис. 2021

Із 16 листопада команда Суспільне Волинь у рамках програми «Сьогодні. Головне» розпочинає аналізувати діяльність голови обласної ради та міських голів Волині. 

Для посадовців – це можливість прозвітувати, а глядачам Суспільного – дізнатися, чи усі передвиборчі обіцянки виконані.

Упродовж листопада про рік роботи на посаді звітуватимуть голова Волинської обласної ради, а також міські голови Луцька, Нововолинська, Володимира-Волинського, Ковеля та Шацький селищний голова. Заплановано провести 6 звітних ефірів. 

«Суспільне Волинь таким чином не лише надає посадовцям можливість доносити певну інформацію до глядачів і слухачів. Найголовніша наша мета — задовольнити потреби виборців: отримати звіт про роботу міських голів, голів громад та голови обласної ради за рік з часу їх обрання. Наші глядачі матимуть таку можливість, і ми зі свого боку обіцяємо, як завжди, неупереджене, об’єктивне висвітлення і рівні умови для усіх учасників проєкту. Чи усе обіцяне і заплановане на рік посадовцями виконано? Що не вдалося і чому? Окрім ведучих, ці та інші запитання спікерам ставитимуть мешканці громад, журналісти, експерти», — говорить продюсер Суспільне Волинь Костянтин Лоцман.

Ведучі проєкту — журналісти: Лариса Андрійчук, Олена Чернуха, Микита Чибар.

Формат програми передбачає звіт голови перед жителями громади за рік роботи на посаді та відповіді на запитання від аналітиків, журналістів та місцевого населення. 


«Глядачі Суспільного дізнаються, чи не забули очільники громад після виборів про свої передвиборчі обіцянки і що за рік на посаді з обіцяного виконали. Мешканці громад матимуть можливість з перших уст почути, що відбувається в їхньому місті, куди виділяються бюджетні гроші і як першочергові проблеми громади вирішує голова. Варто наголосити, що голова обласної ради і міські голови Луцька, Нововолинська, Володимира-Волинського, Ковеля та Шацький селищний голова вже звітували в ефірі Суспільного Волині за 100 днів роботи на своїх посадах, а зараз погодились підбити підсумки за рік каденції», —  зазначила редакторка і ведуча проєкту «Сьогодні. Головне» Олена Чернуха.


Програма «Сьогодні. Головне» на телеканалі UA: ВОЛИНЬ розпочинається о 19:00. Поставити своє запитання можна за студійним номером телефону (0332) 77-02-42.

Телеканал UA: ВОЛИНЬ, Українське радіо Луцьк, разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо ( Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців. 

Оперативні новини Волині на цифрових платформах мовника: