UA: ВОЛИНЬ транслюватиме наживо «Джаз на Дніпрі»

UA: ВОЛИНЬ транслюватиме наживо «Джаз на Дніпрі»

16 лип. 2021

Світові зірки, десяток локацій, нічні музичні сесії, майстер-класи та спілкування з митцями — у парку Шевченка в Дніпрі з 16-18 липня відбудеться фестиваль «Джаз на Дніпрі»*. Суспільне Дніпро — генеральний інформаційний партнер події. 

Команда мовника готується транслювати найголовніші концерти фестивалю наживо в телеефірі регіональних телеканалів Суспільного. Пряма трансляція з головної сцени «Джазу на Дніпрі»17 липня з 20:45 та 18 липня з 19:15.

«Це унікальна культурна, туристична, музична та світська подія у Дніпрі, яка має не лише всеукраїнське, а й світове значення. Зважаючи на рівень зірок фестивалю, Дніпро сьогодні яскраво видно на мапі світового джазу. Таким самим за масштабами є й рівень партнерства Суспільного у Дніпрі з оргкомітетом фестивалю “Джаз на Дніпрі”. Заради цього генерального партнерства ми вигадали нові форми співпраці й нові способи інтеграції контенту на різних платформах. Станом на сьогодні — це найбільш ресурсозатратне партнерство, залучені абсолютно всі команди редакторів, інженери та оператори, режисери — усі причетні до підготовки масштабної трансляції й тематичного “джазового” контенту, який уже доступний на різних платформах Суспільного Дніпра», — розповів продюсер Суспільного мовника Дніпра Влад Зінкевич.

«Ми вдячні Суспільному мовнику, що вони відгукнулися на нашу пропозицію і в цьому році інформаційно підтримують фестиваль. Для нас це дуже цінно: в Суспільного широке покриття, величезна аудиторія. Суспільний мовник не боїться давати у своєму ефірі джазові програми — програми інтелектуальні й непрості. Це дуже важливо для популяризації жанру. По-друге, інформаційна підтримка фестивалю дуже цінна для телеглядачів, які не мають можливості під час проведення фестивалю бути на наших локаціях: завдяки Суспільному вони отримають можливість долучитися до джазової культури», — говорить артдиректорка фестивалю «Джаз на Дніпрі» Анна Рускевич

Онлайн концерти фестивалю, які транслюватиме телеканал UA: ВОЛИНЬ, можна дивитися на сайті регіонального мовника. 

Телеканал  UA: ВОЛИНЬ, Українське радіо Луцьк, разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Новини Волині читайте на на цифрових платформах мовника:


*«Джаз на Дніпрі» є візитівкою Дніпра. Він був заснований у 1968 році та є одним із найстаріших фестивалів. «Джаз на Дніпрі» дав старт багатьом відомим джазовим музикантам. У 2020 році фестиваль уперше провели онлайн, цього ж року «Джаз на Дніпрі» знову повернувся у відкритий режим, на новій локації, з новими сценами, артистами та ідеями.