UA: ВОЛИНЬ покаже фінальний етап змагань із мотокросу

UA: ВОЛИНЬ покаже фінальний етап змагань із мотокросу

5 лип. 2021

10 та 11 липня UA: ВОЛИНЬ та усі регіональні телеканали Суспільного покажуть наживо фінальні заїзди ІV відкритого етапу Чемпіонату України з мотокросу, який відбуватиметься у Чернівцях. 

В суботу, 10 липня, з 12:30 розпочнуться по два фінальні заїзди серед представників залікових класів, мотоцикли 65 см3, Юніори 125см3, Юніори 250см3. Також цього дня змагатимуться представники класу «Хобі» (МХ1 та МХ2). 

У неділю, 11 липня, з 12:15 розпочнуться фінальні заїзди в інших змагальних класах, виступатимуть юні спортсмени (класи 50 см3, 85 см3). Далі глядачі Суспільного побачать виступи в найпрестижніших класах мотокросу — МХ2, МХ1. Це спортсмени, які мають звання кандидатів у майстри спорту, майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного розряду, і були призерами Чемпіонатів та Кубків України, інших змагань за останні три роки, переведені з «Хобі» МХ1/МХ2 і спортивним стажем мінімум 2 роки.

Телеканал UA: ВОЛИНЬ, UA: Українське радіо Луцьк, разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.

Дивіться телеканал UA: ВОЛИНЬ  в ефірі чи онлайн на сайті філії.

Оперативні новини Волині — читайте на цифрових платформах Суспільного UA: ВОЛИНЬ: