Волонтер із Індії навчає луцьких дітей англійської

19:07, 9 жов. 2019
 
Волонтер із Індії навчає луцьких дітей англійської

Аагман Махаджан, приїхав у Луцьку загальноосвітню школу №17 на тиждень від організації «Go Camp». Заняття волонтер проводить не біля дошки, а учні не сидять за партами.  Так  волонтер Аагман Махаджан розпочинає заняття з учнями. Каже, щоб зняти бар’єри, разом з мовою вчать індійські танці. Так знайомить зі своєю культурою. Спілкується Аагман Махаджан лише англійською. Додає, що в атмосфері танцю діти усе розуміють.

Аагман Махаджан, волонтер організації «Go camp»:Я працюю волонтером один рік. Навчаюся я у Харківському медуніверситеті на третьому курсі. Я представляю компанію  «Go Camp».Її діяльність  спрямована на те, щоб у відділених від столиці школах дати дітям можливість спілкуватися, вдосконалювати іноземну мову, творчо і культурно розвиватися і змінювати підходи у вивченні мови”.

Аагман від ранку і до 12-ої проводить такі заняття різним класам. Ці діти - десятикласники.  Школярка Ірина Пилипчук розповідає, чому так легше сприймати мову.

Ірина Пилипчук, учениця Луцької школи№17:Ми спілкуємося, розповідаємо про наші українські звичаї. Це все відбувається у ігровій формі і так легше сприймати англійську мову. Ми вчимося спілкуватися, не боятися робити граматичних помилок. Найбільше мене вразила комунікабельність нашого волонтера, тому що він завжди веселий, любить танцювати і вчить нас танців. Це допомагає стати позитивним і налаштовуватися надихатися на щось”.

У спілкуванні діти говорять про свої захоплення. Хто більше, хто менше може розповісти, але головне, що діти чують носія мови, каже учитель англійської у школі Віталій Шевчук.

Віталій Шевчук, вчитель англійської Луцької школи №17:Багато дітей бояться спілкуватися, а коли приходить волонтер, коли приходить щира людина, діти у такій відкритій, нетрадиційній обстановці долають цей бар’єр успішно і говорять дуже гарно і дуже відкрито. Так, звичайно, вони допускають помилки, але помилки не є на стільки важливими, головне, щоб було спілкування”.

Аагману 22 роки. Він навчається у медуніверситеті Харкова. Каже: волонтерською роботою займається у вільний час. Сам він родом із міста мільйонника в Індії. Навчався у школі,  щоб  заробити гроші на здобуття вищої освіти, працював кухарем у Великій Британії, де, розповідає, удосконалив мову.

Аагман Махаджан, волонтер організації «Go camp»:Освіту я отримав у своєму рідному місті АмрітсАр, це велике місто у регіоні Панжаб. Усе моє навчання відбувалося англійською”.

Разом із дітьми Аагман ознайомився із історичними і культурними місцями Луцька. Каже: найбільше його вразили люди, Старе місто і Луцький замок.