Для команди Суспільного проведуть цикл безкоштовних вебінарів про цифрову безпеку, інстаграм-розслідування, ефективну взаємодію журналіста й оператора, аспекти виборчого процесу 2020 року та інше. Тренінги організують ГО «Інститут розвитку регіональної преси» й партнерські організації.
Читайте також: Як робити журналістське розслідування — на Суспільному відбулися тренінги «Школи розслідувань»
Перелік вебінарів:
- 8 вересня — Анастасія Борема з Bihus.Info розкриє секрети SMM у розслідувальних — і не лише — редакціях, а також розповість, як журналістам ефективно співпрацювати з SMM-никами.
- 11 вересня — Антон Кушнір із Лабораторії цифрової безпеки розкаже, як мінімізувати цифрові ризики й покращити захист цифрових пристроїв.
- 15 вересня — Віта Думанська та Ігор Фещенко з громадського руху «ЧЕСНО» навчать ефективно використовувати інструменти й ресурси «ЧЕСНО» під час виборчого процесу.
- 18 вересня — Анжела Підхомна з YouControl навчить аналізувати кандидатів, партії та їхні зв’язки за допомогою системи YouControl.
- 22 вересня — Анатолій Остапенко з «Телебачення Торонто» навчить шукати інформацію в соціальних мережах і покаже, як робити інстаграм-розслідування.
- 25 вересня — Любомира Ремажевська зі «Схеми: корупція в деталях» та Людмила Панкратова з ІРРП розкажуть, як зробити «непробивними» розслідування, аналітику й навіть новину на складну тему, щоб доказів було вдосталь, а матеріал лише став кращим — допублікаційна юридична експертиза та фактчекінг.
- 29 вересня — Тетяна Юзвяк із громадянської мережі «Опора» розкриє юридичні аспекти виборчого процесу 2020 року, які точно варто знати журналістам.
- 2 жовтня — Валерія Єгошина та Кирило Лазаревич зі «Схеми: корупція в деталях» розкажуть, що треба знати про командну, професійну, безпечну й ефективну взаємодію оператора та журналіста.
Вебінари триватимуть 3 години — з 11:00 до 12:30 та з 13:30 до 15:00. Якщо тривалість скоротять, про це повідомлять окремо. Онлайн-тренінги організують на платформі Zoom.
Щоб узяти участь у вебінарах, заповніть форму за посиланням. Підтвердження надішлють учасникам на електронну пошту. Організатори залишають за собою право повідомити результати лише відібраним учасникам та не пояснювати причин такого рішення.
Читайте також: На Суспільному завершився тренінг про стандарти інформаційної журналістики
Учасники Школи розслідувань для журналістів філій Суспільного можуть долучитися до вебінарів поза конкурсом. Також 13 жовтня вони візьмуть участь у вебінарі з Федором Сидоруком та Євгенією Моторевською, під час якого обговорять результати роботи над розслідуваннями, підготовленими в результаті І модулю Школи розслідувань і циклу вебінарів.
Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу olexandrvoloshyn199@gmail.com або звертайтеся за номером телефону (098) 2471-734.